Bartholomeus Anglicus Bartholomaei Anglici, De Genuinis Rerum Coelestium terre stirpum et inferarum propietatibus, In Francoforte, [..]
In-8°. Rilegatura coeva in pergamena morbida. Esemplare discreto. Bruniture pesanti ad alcune carte e che comunque interessano buona parte del volume