MUTSUHITO, 1867-1912. 50 Sen anno 4 (1871). Y# 4. g. 12,37. Arg. SPL/FDC - YOSHIHITO, 1912-1926. Yen anno 3 (1914) - HIROHITO, 1926-1989. 1000 Yen 1964. Y# 80. g. 20,14. Arg. q.FDC
Asta Live 927
mar 14 - mer 15 Maggio 2024
Lotti 1/319
Lotti 320/616
TERZA TORNATA
Lotti 617/888
QUARTA TORNATA
Lotti 889/1221